Repertoár

Horror • Fetish • Burlesque • Cirkus

Redder Than Wine

Burlesque act vhodný jak pro klasickou tak i spíše alternativní burlesque či kabaretní show. Androgynní svůdnost v podání bisexuální Hollywoodské ikony Marlene Dietrich v kamínky posetém obleku a nakažlivá píseň jako doprovod představují omračující kombinaci, která vašemu večeru dodá šmrnc a eleganci v perfektním poměru.

Show Ghoul

There’s such a sad love deep in your eyes… Tento klasický burlesque act je opravdový doják, především pro fanoušky Davida Bowieho. Prostě malá show ghoul s obřím boa naservírovaná na stříbrném podnosu. Perfektní pro burlesque shows a korporátní eventy, nebo jakýkoliv večer, který uvítá třpytivý půvab s romantickým podtónem.

Sugar Ghoul and Bone Daddy

Mezinárodní queer performerské duo Melancholia Blackbile a Paul Aleksandr vás ohromí širokým repertoárem dovedností, poutavými kostýmy a profesionálním přístupem. Vybrat si můžete z různých typů vystoupení z žánrů drag, burlesque, boylesque, cirkus i fetish, nebo si objednejte show na míru přesně dle Vašich představ. Vhodné jak na velké stage, tak do intimnnějších prostorů.

Feline Shape

Mňau. Tato ohebná kočička má drápky! Občas je prostě třeba vypustit svou vnitřní šelmu a zaskotačit si na skládce. Tento teatrální, taneční a akrobatický akt inspirovaný muzikálem CATS, s choreografií a kostýmem podle adaptace z roku 1998, se prakticky dožaduje být předveden na stagi během kabaretního večera či tématické show.